MEČ
03.07.19 | 1. kolo | Diana Chehoudi | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-2 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Chehoudi | Jacquline Nylander Altelius | |
1. servis % | 24/48 (50%) | 34/52 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/24 (67%) | 14/34 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/52 (60%) | 17/48 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Diana Chehoudi | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Diana Chehoudi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Diana Chehoudi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Diana Chehoudi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Diana Chehoudi | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Chehoudi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
Diana Chehoudi | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Diana Chehoudi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
5-2 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0 | ||
6-2 |
Holland
23.04.98, 25 Godina
13928 $
23.04.98, 25 Godina
13928 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Diana Chehoudi vs. Jacquline Nylander Altelius - Međusobni mečevi
03.07.19 | 1. kolo | Diana Chehoudi | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Diana Chehoudi form & Jacquline Nylander Altelius form
Diana Chehoudi - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - odustajanje | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
24.03.22 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | - | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.22 kval. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
08.02.22 kval. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča |