MEČ
10.08.20 | 1. kolo | Destanee Aiava | Renee McBryde | 6-0, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Renee McBryde | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
2-0 | Renee McBryde | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Renee McBryde | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Renee McBryde | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-0 | Renee McBryde | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Destanee Aiava | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Renee McBryde | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Renee McBryde | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Destanee Aiava | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
25.12.99, 24 Godina
25.12.99, 24 Godina
Destanee Aiava vs. Renee McBryde - Međusobni mečevi
10.08.20 | 1. kolo | Destanee Aiava | Renee McBryde | 6-0, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Destanee Aiava form & Renee McBryde form
Destanee Aiava - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Renee McBryde - Posljednji mečevi
W25 Traralgon - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Vivian Yang | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria-Sheba Mukama | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Grace Schumacher | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Stephanie Belovukovic | 3-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Rachel Mellor | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 6-4, 6-711 | detalj meča | |
Launceston - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Burnie - tvrda | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Playford - tvrda | ||||
31.12.17 2. kolo kval. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Penrith - tvrda | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Julia Lohoff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Elizabeth James | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Rishika Sunkara | 6-3, 6-4 | detalj meča |