MEČ
16.09.21 | 2. kolo | Denislava Glushkova | Ilay Yoruk | 6-3, 7-66 | W15 Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Denislava Glushkova | Ilay Yoruk | |
1. servis % | 44/71 (62%) | 47/77 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 25/47 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/27 (41%) | 13/30 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/77 (51%) | 32/71 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/148 (53%) | 70/148 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Denislava Glushkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Denislava Glushkova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denislava Glushkova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denislava Glushkova vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
07.10.22 | Četvrtfinale | Denislava Glushkova | Ilay Yoruk | 6-2, 7-65 | detalj meča | W25 Sozopol | tvrda |
16.09.21 | 2. kolo | Denislava Glushkova | Ilay Yoruk | 6-3, 7-66 | detalj meča | W15 Sozopol | tvrda |
Denislava Glushkova form & Ilay Yoruk form
Denislava Glushkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |