MEČ
09.05.22 | kval. | Delia Gaillard | Katarina Zavatska | 0-4, - odustajanje | Paris | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Delia Gaillard | Katarina Zavatska | |
1. servis % | 8/16 (50%) | 8/14 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 2/8 (25%) | 6/8 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/8 (50%) | 3/6 (50%) |
Osvojene break-lopte | 0/1 (0%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 5/14 (36%) | 10/16 (63%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 11/30 (37%) | 19/30 (63%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Delia Gaillard | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Delia Gaillard | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Katarina Zavatska | |
0-0 | ||
- odustajanje |
France
10.01.06, 18 Godina
10.01.06, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Delia Gaillard vs. Katarina Zavatska - Međusobni mečevi
09.05.22 | kval. | Delia Gaillard | Katarina Zavatska | 0-4, Katarina Zavatska - odustajanje | detalj meča | Paris | zemlja |
Delia Gaillard form & Katarina Zavatska form
Delia Gaillard - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Victoire Lansaman | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-71, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.23 kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Leticia De Oliveira Pinto | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 1-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 7-69, 7-62 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Katarina Zavatska - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | detalj meča |