MEČ
09.05.23 | 1. kolo | Dejana Radanovic | Kseniia Piskareva | 6-0, 6-2 | W25 Kachreti | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dejana Radanovic | Kseniia Piskareva | |
1. servis % | 25/45 (56%) | 25/48 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/48 (63%) | 15/45 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 12 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dejana Radanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dejana Radanovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dejana Radanovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Dejana Radanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dejana Radanovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dejana Radanovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dejana Radanovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Kseniia Piskareva | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
13.09.06, 17 Godina
13.09.06, 17 Godina
Dejana Radanovic vs. Kseniia Piskareva - Međusobni mečevi
09.05.23 | 1. kolo | Dejana Radanovic | Kseniia Piskareva | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Kachreti | tvrda |
Dejana Radanovic form & Kseniia Piskareva form
Dejana Radanovic - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Haley Giavara | - | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 3. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Kseniia Piskareva - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-2, 6-76, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. On Yu Choi | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daria Bochkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Ofer Kivity | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-72, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Gvinepadze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elettra Gradassi | 6-2, 6-72, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 0-6, 7-65, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.22 kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Mariam Ibrahim | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Leena Metwally | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Summer Colling | 6-2, 6-3 | detalj meča |