MEČ
01.02.22 | kval. | Defne Cirpanli | Barbara Dessolis | 6-4, 5-7, 11-9 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
08.10.04, 19 Godina
11257 $
08.10.04, 19 Godina
11257 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
21.09.01, 22 Godina
10605 $
21.09.01, 22 Godina
10605 $
Defne Cirpanli vs. Barbara Dessolis - Međusobni mečevi
01.02.22 | kval. | Defne Cirpanli | Barbara Dessolis | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Defne Cirpanli form & Barbara Dessolis form
Defne Cirpanli - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Barbara Dessolis - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Fernanda Astete | 6-0, 3-1, Fernanda Astete - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 7-64, 3-10 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-71, 0-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 4-6 | detalj meča |