MEČ
20.10.21 | 1. kolo | Dayeon Back | Laura Radakovic | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dayeon Back | Laura Radakovic | |
1. servis % | 41/51 (80%) | 31/44 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/41 (66%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 6/13 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/44 (61%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dayeon Back | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dayeon Back | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayeon Back | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayeon Back | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayeon Back | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Godina
29.03.01, 23 Godina
Dayeon Back vs. Laura Radakovic - Međusobni mečevi
20.10.21 | 1. kolo | Dayeon Back | Laura Radakovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Dayeon Back form & Laura Radakovic form
Dayeon Back - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Alice Soulie | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Laura Radakovic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
27.03.23 kval. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
05.12.22 kval. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - odustajanje | detalj meča |