INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dayana Yastremska vs. Elena Malygina - Međusobni mečevi
08.02.20 | Rubber 1 | Dayana Yastremska | Elena Malygina | 6-3, 6-1 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Dayana Yastremska form & Elena Malygina form
Dayana Yastremska - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
02.04.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
25.01.24 Polufinale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 4. kolo | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
20.01.24 3. kolo | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča |