MEČ
10.10.19 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Urszula Nebelska | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dasha Ivanova | Urszula Nebelska | |
1. servis % | 21/36 (58%) | 37/60 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/21 (90%) | 17/37 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/60 (58%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Urszula Nebelska | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-0 | ||
Dasha Ivanova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Urszula Nebelska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dasha Ivanova | 5-1 | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
15.01.02, 22 Godina
15.01.02, 22 Godina
Dasha Ivanova vs. Urszula Nebelska - Međusobni mečevi
10.10.19 | 2. kolo | Dasha Ivanova | Urszula Nebelska | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Dasha Ivanova form & Urszula Nebelska form
Dasha Ivanova - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča |
Urszula Nebelska - Posljednji mečevi
W15 Krsko - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ena Baltic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofiia Paladi | 0-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanda Vargova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Covi | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
11.10.20 kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
31.08.20 kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 7-6, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Aaliya Ebrahim | 7-61, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-3, 6-0 | detalj meča |