MEČ
04.10.21 | 2. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
05.07.01, 22 Godina
05.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
18.02.05, 19 Godina
18.02.05, 19 Godina
Darya Shvartsmann vs. Gabriela Miteva - Međusobni mečevi
04.10.21 | 2. kolo kval. | Darya Shvartsmann | Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | W15 Sozopol | tvrda |
Darya Shvartsmann form & Gabriela Miteva form
Darya Shvartsmann - Posljednji mečevi
W25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.03.22 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.21 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.06.21 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča |
Gabriela Miteva - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-1, 11-13 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Noa Major | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Prodanovic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Eva Panova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Trinity Ly | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Evstatieva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-4 | detalj meča |