MEČ
14.02.21 | 1. kolo kval. | Darya Lavrichenko | Maria Manilova | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
05.05.03, 20 Godina
05.05.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.06.00, 23 Godina
09.06.00, 23 Godina
Darya Lavrichenko vs. Maria Manilova - Međusobni mečevi
14.02.21 | 1. kolo kval. | Darya Lavrichenko | Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Darya Lavrichenko form & Maria Manilova form
Darya Lavrichenko - Posljednji mečevi
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.21 kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.12.20 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Maria Manilova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detalj meča |