MEČ
15.10.19 | 1. kolo | Darya Astakhova | Izabela Gabriela Novac | 6-2, 6-1 | W15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Darya Astakhova | Izabela Gabriela Novac | |
1. servis % | 27/48 (56%) | 38/45 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 16/38 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 3/7 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/45 (58%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-30 | ||
Darya Astakhova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
6-2 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
4-1 | Izabela Gabriela Novac | |
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
07.06.99, 24 Godina
07.06.99, 24 Godina
Darya Astakhova vs. Izabela Gabriela Novac - Međusobni mečevi
15.10.19 | 1. kolo | Darya Astakhova | Izabela Gabriela Novac | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Telavi | zemlja |
Darya Astakhova form & Izabela Gabriela Novac form
Darya Astakhova - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča |
Izabela Gabriela Novac - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detalj meča |