MEČ
13.11.20 | 2. kolo | Darja Vidmanova | Michaela Laki | 6-2, 6-75, 10-8 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Darja Vidmanova vs. Michaela Laki - Međusobni mečevi
13.11.20 | 2. kolo | Darja Vidmanova | Michaela Laki | 6-2, 6-75, 10-8 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Darja Vidmanova form & Michaela Laki form
Darja Vidmanova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.22 kval. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
27.06.22 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
14.09.21 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Michaela Laki - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - odustajanje | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 7-67, 2-6, 10-6 | detalj meča |