MEČ
22.05.21 | Polufinale | Darja Vidmanova | Johana Markova | 6-4, 3-6, 6-1 | W15 Sibenik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Darja Vidmanova | Johana Markova | |
1. servis % | 49/73 (67%) | 59/88 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/49 (67%) | 33/59 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/24 (46%) | 15/29 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/88 (45%) | 29/73 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darja Vidmanova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Darja Vidmanova vs. Johana Markova - Međusobni mečevi
19.07.21 | 2. kolo kval. | Johana Markova | Darja Vidmanova | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | W60 Olomouc | zemlja |
22.05.21 | Polufinale | Darja Vidmanova | Johana Markova | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | W15 Sibenik | zemlja |
09.09.20 | 1. kolo | Johana Markova | Darja Vidmanova | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
29.07.20 | 1. kolo | Darja Vidmanova | Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Darja Vidmanova form & Johana Markova form
Darja Vidmanova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.22 kval. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
27.06.22 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
14.09.21 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W25 Milovice - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča |