Russia
14.01.03, 21 Godina
14.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
15.02.00, 24 Godina
10958 $
15.02.00, 24 Godina
10958 $
Dariia Monakhova vs. Yu Shan - Međusobni mečevi
01.08.21 | 1. kolo kval. | Dariia Monakhova | Yu Shan | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Bydgoszcz | zemlja |
19.08.19 | 1. kolo kval. | Yu Shan | Dariia Monakhova | 6-74, 6-2, 10-3 | detalj meča | W15 Wanfercee | zemlja |
Dariia Monakhova form & Yu Shan form
Dariia Monakhova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Yu Shan - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detalj meča |