MEČ
01.09.19 | Finale | Daria Kudashova | Weronika Falkowska | 6-4, 6-2 | W15 Batumi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Daria Kudashova | Weronika Falkowska | |
1. servis % | 33/58 (57%) | 30/63 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/33 (79%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/25 (40%) | 15/33 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/63 (49%) | 22/58 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Weronika Falkowska | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
4-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Daria Kudashova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Daria Kudashova | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Daria Kudashova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Daria Kudashova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-2 | Weronika Falkowska | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Kudashova vs. Weronika Falkowska - Međusobni mečevi
01.09.19 | Finale | Daria Kudashova | Weronika Falkowska | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Batumi | tvrda |
Daria Kudashova form & Weronika Falkowska form
Daria Kudashova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |