MEČ
26.10.20 | 2. kolo kval. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.03.01, 23 Godina
03.03.01, 23 Godina
Daria Kudashova vs. Maria Krupenina - Međusobni mečevi
26.10.20 | 2. kolo kval. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Daria Kudashova form & Maria Krupenina form
Daria Kudashova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Daria Egorova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča |
Maria Krupenina - Posljednji mečevi
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
24.08.21 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - odustajanje | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detalj meča |