MEČ
24.02.20 | 1. kolo kval. | Daria Kudashova | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-1 | W25 Moscow | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Daria Kudashova | Ksenia Kolesnikova | |
1. servis % | 26/43 (60%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 11/20 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 5/20 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/40 (60%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Kudashova | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Kudashova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Kudashova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Kudashova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, A-40 | ||
4-1 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Kudashova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.04.92, 31 Godina
10.04.92, 31 Godina
Daria Kudashova vs. Ksenia Kolesnikova - Međusobni mečevi
24.02.20 | 1. kolo kval. | Daria Kudashova | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Moscow | dvorana |
Daria Kudashova form & Ksenia Kolesnikova form
Daria Kudashova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Ksenia Kolesnikova - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
31.05.21 kval. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detalj meča |