MEČ
21.01.20 | kval. | Daria Kudashova | Dana Shakirova | 6-1, 6-1 | W25 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Daria Kudashova | Dana Shakirova | |
1. servis % | 20/39 (51%) | 28/46 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/20 (85%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/19 (37%) | 2/18 (11%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/46 (67%) | 15/39 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 10 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dana Shakirova | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Daria Kudashova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dana Shakirova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Dana Shakirova | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kudashova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Dana Shakirova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dana Shakirova | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dana Shakirova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dana Shakirova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Kudashova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Kudashova vs. Dana Shakirova - Međusobni mečevi
24.11.21 | 1. kolo | Daria Kudashova | Dana Shakirova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Kazan | dvorana |
08.03.21 | 1. kolo kval. | Daria Kudashova | Dana Shakirova | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Kazan | dvorana |
21.01.20 | kval. | Daria Kudashova | Dana Shakirova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Kazan | dvorana |
Daria Kudashova form & Dana Shakirova form
Daria Kudashova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Dana Shakirova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 4-6, 0-3, - Dana Shakirova - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-66, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Tian Xin Chang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Emma Lene | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.22 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
12.07.22 kval. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sohyun Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Victoria Matasova | Victoria Matasova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Alena Bairasheuskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detalj meča |