MEČ
15.01.18 | 1. kolo kval. | Daniella Dimitrova | Sara Guglielminotti | 6-3, 6-4 | Hammamet | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
21.01.02, 22 Godina
21.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
10.08.90, 33 Godina
10.08.90, 33 Godina
Daniella Dimitrova vs. Sara Guglielminotti - Međusobni mečevi
15.01.18 | 1. kolo kval. | Daniella Dimitrova | Sara Guglielminotti | 6-3, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Daniella Dimitrova form & Sara Guglielminotti form
Daniella Dimitrova - Posljednji mečevi
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Marina De Diego Quinones | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
03.02.20 kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Oceane Babel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Anna Pribylova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Sara Guglielminotti - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detalj meča |