MEČ
04.08.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-3 | Warsaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
14.01.00, 24 Godina
14.01.00, 24 Godina
Daniela Vismane vs. Karolina Jaskiewicz - Međusobni mečevi
04.08.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-3 | detalj meča | Warsaw | zemlja |
Daniela Vismane form & Karolina Jaskiewicz form
Daniela Vismane - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča |
Karolina Jaskiewicz - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 kval. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detalj meča |