MEČ
01.11.21 | kval. | Daniela Vismane | Ekaterina Yashina | 2-6, 6-4, 10-5 | W60 Nantes | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Daniela Vismane | Ekaterina Yashina | |
1. servis % | 58/79 (73%) | 38/66 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/58 (57%) | 26/38 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 10/28 (36%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/66 (45%) | 37/79 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/145 (50%) | 73/145 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniela Vismane vs. Ekaterina Yashina - Međusobni mečevi
01.11.21 | kval. | Daniela Vismane | Ekaterina Yashina | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | W60 Nantes | dvorana |
Daniela Vismane form & Ekaterina Yashina form
Daniela Vismane - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Ekaterina Yashina - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detalj meča |