MEČ
24.01.20 | 2. kolo | Daniela Seguel | Ayano Shimizu | 6-2, 6-1 | W25 Vero | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniela Seguel | Ayano Shimizu | |
1. servis % | 48/58 (83%) | 26/39 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/48 (58%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 2/13 (15%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/39 (72%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/97 (65%) | 34/97 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ayano Shimizu | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Seguel | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Ayano Shimizu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Ayano Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ayano Shimizu | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniela Seguel vs. Ayano Shimizu - Međusobni mečevi
24.01.20 | 2. kolo | Daniela Seguel | Ayano Shimizu | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Vero | zemlja |
Daniela Seguel form & Ayano Shimizu form
Daniela Seguel - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
11.04.24 | vs. Camila Romero | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Andrea Gamiz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča |
Ayano Shimizu - Posljednji mečevi
W35 Osaka - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-62, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 7-65, - Ayano Shimizu - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
02.12.23 Finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.12.23 Polufinale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 7-66, 7-64 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ena Koike | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča |