MEČ
24.07.17 | 1. kolo | Daniela Macarena Lopez | Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-3, 6-0 | Campos Do | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Daniela Macarena Lopez | Lara Isis Teodoro De Oliveira | |
1. servis % | 29/48 (60%) | 39/62 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 20/39 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 7/23 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/62 (56%) | 19/48 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Chile
09.04.97, 26 Godina
09.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
27.07.98, 25 Godina
27.07.98, 25 Godina
Daniela Macarena Lopez vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira - Međusobni mečevi
24.07.17 | 1. kolo | Daniela Macarena Lopez | Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-3, 6-0 | detalj meča | Campos Do | tvrda |
Daniela Macarena Lopez form & Lara Isis Teodoro De Oliveira form
Daniela Macarena Lopez - Posljednji mečevi
W15 Lambare - zemlja | ||||
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Santiago - zemlja | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.18 kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
29.07.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - odustajanje | detalj meča | |
13.03.18 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Sthefanie Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Lara Isis Teodoro De Oliveira - Posljednji mečevi
Campos Do - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Carolina Garcia | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
10.07.17 kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Silva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
La Paz - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alejandra Morales | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Alejandra Morales | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - tvrda | ||||
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Bauru - zemlja | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Luiza Souza | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.04.16 kval. | vs. Barbara Oliveira | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lins - zemlja | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
09.03.16 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.16 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bertioga - tvrda | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Nathalia Rossi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Giuliana Verbauwen | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča |