MEČ
13.09.17 | 1. kolo | Daniela Macarena Lopez | Dolores Molina Portela | 6-2, 6-3 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniela Macarena Lopez | Dolores Molina Portela | |
1. servis % | 42/71 (59%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/42 (52%) | 11/33 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/29 (52%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 34/71 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Chile
09.04.97, 26 Godina
09.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
31.01.98, 26 Godina
31.01.98, 26 Godina
Daniela Macarena Lopez vs. Dolores Molina Portela - Međusobni mečevi
13.09.17 | 1. kolo | Daniela Macarena Lopez | Dolores Molina Portela | 6-2, 6-3 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Daniela Macarena Lopez form & Dolores Molina Portela form
Daniela Macarena Lopez - Posljednji mečevi
W15 Lambare - zemlja | ||||
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Santiago - zemlja | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.18 kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
29.07.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - odustajanje | detalj meča | |
13.03.18 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Dolores Molina Portela - Posljednji mečevi
W25 Tucuman - zemlja | ||||
08.02.22 kval. | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Nadua Herrera | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Catalina Wierna | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
01.02.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cordoba - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Carla Markus | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Belen Acosta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Karim Lisset Carreras Lampert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Santa - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Camila Antonella Neyra | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
04.09.18 kval. | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 7-65, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Sara Castellano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 kval. | vs. Mariana Borges | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |