MEČ
08.09.21 | 1. kolo | Dalma Galfi | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 7-66 | Karlsruhe | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dalma Galfi | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 42/66 (64%) | 50/70 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/42 (64%) | 32/50 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/70 (44%) | 24/66 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalma Galfi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Dalma Galfi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalma Galfi vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
17.09.21 | Četvrtfinale | Dalma Galfi | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detalj meča | W80 Valencia | zemlja |
08.09.21 | 1. kolo | Dalma Galfi | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 7-66 | detalj meča | Karlsruhe | zemlja |
Dalma Galfi form & Ekaterine Gorgodze form
Dalma Galfi - Posljednji mečevi
Charleston - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |