MEČ
08.10.21 | Četvrtfinale | Dalila Jakupovic | Mirjam Bjorklund | 6-1, 6-3 | W25 Redding | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dalila Jakupovic | Mirjam Bjorklund | |
1. servis % | 35/57 (61%) | 27/46 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/22 (77%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/6 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/46 (52%) | 17/57 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalila Jakupovic vs. Mirjam Bjorklund - Međusobni mečevi
08.10.21 | Četvrtfinale | Dalila Jakupovic | Mirjam Bjorklund | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Redding | tvrda |
Dalila Jakupovic form & Mirjam Bjorklund form
Dalila Jakupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Mirjam Bjorklund - Posljednji mečevi
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - odustajanje | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.23 kval. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Reus - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detalj meča |