MEČ
05.11.19 | 1. kolo | Dalila Jakupovic | Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-3 | W100 Shenzhen | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dalila Jakupovic | Mariam Bolkvadze | |
1. servis % | 30/44 (68%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 17/31 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0 | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Dalila Jakupovic | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mariam Bolkvadze | |
0-0 | ||
Dalila Jakupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Mariam Bolkvadze | |
0-0 | ||
Dalila Jakupovic | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalila Jakupovic vs. Mariam Bolkvadze - Međusobni mečevi
05.11.19 | 1. kolo | Dalila Jakupovic | Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-3 | detalj meča | W100 Shenzhen | tvrda |
Dalila Jakupovic form & Mariam Bolkvadze form
Dalila Jakupovic - Posljednji mečevi
Rouen - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-78 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | detalj meča |
Mariam Bolkvadze - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - odustajanje | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | - Mariam Bolkvadze - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
09.02.24 Polufinale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | detalj meča | |
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča |