MEČ
07.11.17 | 1. kolo | Cristina Adamescu | Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-3 | Beni Mellal | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Cristina Adamescu | Guadalupe Perez Rojas | |
1. servis % | 37/59 (63%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 20/29 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 21/59 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Adamescu vs. Guadalupe Perez Rojas - Međusobni mečevi
07.11.17 | 1. kolo | Cristina Adamescu | Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-3 | detalj meča | Beni Mellal | zemlja |
Cristina Adamescu form & Guadalupe Perez Rojas form
Cristina Adamescu - Posljednji mečevi
W25 Hong - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
17.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
18.11.17 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Guadalupe Perez Rojas - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Clara Burel | - Guadalupe Perez Rojas - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Nastassja Burnett | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
28.02.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 6-74, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-0, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
Beni Mellal - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-1, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Ines Murta | 0-6, 1-3, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
14.09.17 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-75, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Francesca Sella | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Emma Onila | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Emily Fanning | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Bursa | 0-6, 5-6, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Francesca Sella | 6-73, 2-4, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.03.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |