MEČ
27.01.21 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Merna Refaat | 6-4, 6-2 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claudia Hoste Ferrer | Merna Refaat | |
1. servis % | 33/53 (62%) | 32/50 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/33 (61%) | 9/32 (28%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/20 (35%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/50 (66%) | 26/53 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Merna Refaat | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Merna Refaat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Merna Refaat | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Merna Refaat | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-A | ||
6-4 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Merna Refaat | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Merna Refaat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Hoste Ferrer vs. Merna Refaat - Međusobni mečevi
27.01.21 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Merna Refaat | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Claudia Hoste Ferrer form & Merna Refaat form
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Merna Refaat - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detalj meča |