MEČ
30.10.19 | 2. kolo | Claudia Giovine | Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | W15 Ortisei | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Claudia Giovine | Bojana Klincov | |
1. servis % | 22/48 (46%) | 31/48 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 22/31 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/26 (65%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/48 (46%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Claudia Giovine | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Giovine | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Giovine | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudia Giovine | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Giovine | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Giovine | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Bojana Klincov | |
Claudia Giovine | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Giovine | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Giovine vs. Bojana Klincov - Međusobni mečevi
30.10.19 | 2. kolo | Claudia Giovine | Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Ortisei | dvorana |
Claudia Giovine form & Bojana Klincov form
Claudia Giovine - Posljednji mečevi
W15 Ortisei - dvorana | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.19 Finale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.19 Polufinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.19 Četvrtfinale | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |