Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
21.01.04, 20 Godina
21.01.04, 20 Godina
Clara Vlasselaer vs. Nour Gueblaoui - Međusobni mečevi
25.11.19 | kval. | Clara Vlasselaer | Nour Gueblaoui | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Clara Vlasselaer form & Nour Gueblaoui form
Clara Vlasselaer - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča |
Nour Gueblaoui - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-3, 3-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Lamiss Houas | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Liz Badde | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-4, - Nour Gueblaoui - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Sol Rabin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 7-5, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Zijun Jiang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.22 kval. | vs. Nicole Teodosescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Ottavia Massetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.21 kval. | vs. Zdena Safarova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Ben Aba | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 1-6, - Nour Gueblaoui - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ghaida Jeribi | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 2-6, 5-7 | detalj meča |