MEČ
28.03.21 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Clara Vlasselaer vs. Jantje Tilbuerger - Međusobni mečevi
28.03.21 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Clara Vlasselaer form & Jantje Tilbuerger form
Clara Vlasselaer - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Jantje Tilbuerger - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
10.01.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detalj meča |