MEČ
27.02.21 | 1. kolo kval. | Clara Tauson | Juline Fayard | 6-2, 6-0 | Lyon | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Clara Tauson | Juline Fayard | |
1. servis % | 22/49 (45%) | 36/56 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/22 (91%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/56 (57%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/105 (63%) | 39/105 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Clara Tauson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Juline Fayard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Juline Fayard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Juline Fayard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clara Tauson | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Juline Fayard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 6-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Clara Tauson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Juline Fayard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Clara Tauson | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Juline Fayard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Clara Tauson | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Juline Fayard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
10.05.03, 20 Godina
10.05.03, 20 Godina
Clara Tauson vs. Juline Fayard - Međusobni mečevi
27.02.21 | 1. kolo kval. | Clara Tauson | Juline Fayard | 6-2, 6-0 | detalj meča | Lyon | dvorana |
Clara Tauson form & Juline Fayard form
Clara Tauson - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - odustajanje | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Juline Fayard - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Vernet | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
Lyon - dvorana | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 2-6, 6-710 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Clara Burel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Irene Verzin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
10.12.18 kval. | vs. Stephanie Kent | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Brighi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Agnes Brun | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-72, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detalj meča |