Australia
06.12.94, 29 Godina
06.12.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Chloe Costelloe vs. Lisa Mays - Međusobni mečevi
09.10.17 | 1. kolo kval. | Chloe Costelloe | Lisa Mays | 7-5, 6-4 | detalj meča | Cairns | tvrda |
Chloe Costelloe form & Lisa Mays form
Chloe Costelloe - Posljednji mečevi
Cairns - tvrda | ||||
09.10.17 kval. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Viktorija Rajicic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-76, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Penrith - tvrda | ||||
18.09.17 kval. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Chantelle Rigozzi | 6-3, Chantelle Rigozzi - odustajanje | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Anja Dokic | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Dael Alma Mckenna | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Tyra Calderwood | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
12.09.11 1. kolo kval. | vs. Alenka Hubacek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
28.02.11 2. kolo kval. | vs. Maya Gaverova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.11 1. kolo kval. | vs. Brooke Taylor | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča |
Lisa Mays - Posljednji mečevi
W25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
21.12.22 2. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča |