MEČ
26.07.21 | 2. kolo kval. | Chiara Tomasetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | W15 Knokke | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
27.02.98, 26 Godina
27.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
26.08.01, 22 Godina
26.08.01, 22 Godina
Chiara Tomasetti vs. Laure Line Glaude - Međusobni mečevi
26.07.21 | 2. kolo kval. | Chiara Tomasetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Knokke | zemlja |
Chiara Tomasetti form & Laure Line Glaude form
Chiara Tomasetti - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 0-2, - Chiara Tomasetti - odustajanje | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.05.22 2. kolo | vs. Solana Sierra | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-74, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Marina Benito | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.03.22 kval. | vs. Eleni Christofi | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-0, Sijia Wei - odustajanje | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Pia Praefke | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Sijia Wei | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. India Fenieys | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Laure Line Glaude - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.20 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča |