MEČ
20.08.20 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Charlotte Klasen | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
1-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0 | ||
Charlotte Klasen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
4-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charlotte Klasen | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
Charlotte Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Charlotte Klasen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Charlotte Klasen | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Charlotte Klasen | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Charlotte Klasen vs. Luisa Meyer Auf Der Heide - Međusobni mečevi
20.08.20 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Charlotte Klasen form & Luisa Meyer Auf Der Heide form
Charlotte Klasen - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.16 1. kolo | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.02.16 kval. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Luisa Meyer Auf Der Heide - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | - Luisa Meyer Auf Der Heide - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |