MEČ
22.11.21 | 2. kolo kval. | Chanel Janssen | Julia Oczachowska | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Holland
20.05.00, 23 Godina
20.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Chanel Janssen vs. Julia Oczachowska - Međusobni mečevi
22.11.21 | 2. kolo kval. | Chanel Janssen | Julia Oczachowska | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Chanel Janssen form & Julia Oczachowska form
Chanel Janssen - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | detalj meča |
Julia Oczachowska - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča |