MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Cemre Anil | Kristina Milenkovic | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cemre Anil vs. Kristina Milenkovic - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Cemre Anil | Kristina Milenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Cemre Anil form & Kristina Milenkovic form
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Kristina Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča |