MEČ
21.05.23 | 1. kolo kval. | Caroline Brack | Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
15.04.03, 20 Godina
15.04.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
12.10.04, 19 Godina
12.10.04, 19 Godina
Caroline Brack vs. Zoe Crimmel - Međusobni mečevi
21.05.23 | 1. kolo kval. | Caroline Brack | Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Caroline Brack form & Zoe Crimmel form
Caroline Brack - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Aminata Sall | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 6-3, 1-10 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-63, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Festa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Federica Sacco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Anna Wise | 4-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Zoe Crimmel - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Milica Antonic | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 0-6, 0-6 | detalj meča |