MEČ
27.02.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Carole Monnet | Andreea Prisacariu | |
1. servis % | 38/66 (58%) | 40/54 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/38 (55%) | 18/40 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/28 (54%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/54 (57%) | 30/66 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
5-0 | Andreea Prisacariu | |
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carole Monnet vs. Andreea Prisacariu - Međusobni mečevi
16.05.21 | 1. kolo kval. | Andreea Prisacariu | Carole Monnet | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Platja | zemlja |
11.03.20 | 1. kolo | Carole Monnet | Andreea Prisacariu | 6-4, 7-65 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
27.02.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
17.11.19 | Finale | Carole Monnet | Andreea Prisacariu | 6-2, 3-1, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Carole Monnet form & Andreea Prisacariu form
Carole Monnet - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Andreea Prisacariu - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | detalj meča |