MEČ
30.10.19 | 1. kolo | Carole Monnet | Andre Lukosiute | 6-4, 7-5 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Carole Monnet | Andre Lukosiute | |
1. servis % | 36/66 (55%) | 42/81 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/36 (67%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/30 (57%) | 16/39 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/81 (49%) | 25/66 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-0 | Andre Lukosiute | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Carole Monnet | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
5-4 | Andre Lukosiute | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andre Lukosiute | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carole Monnet | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Andre Lukosiute | |
Carole Monnet | 3-5 | |
4-5 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carole Monnet vs. Andre Lukosiute - Međusobni mečevi
30.10.19 | 1. kolo | Carole Monnet | Andre Lukosiute | 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Carole Monnet form & Andre Lukosiute form
Carole Monnet - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Andre Lukosiute - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detalj meča |