MEČ
09.11.21 | kval. | Camille Moga | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
France
04.12.93, 30 Godina
04.12.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Camille Moga vs. Ilinca Dalina Amariei - Međusobni mečevi
09.11.21 | kval. | Camille Moga | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Camille Moga form & Ilinca Dalina Amariei form
Camille Moga - Posljednji mečevi
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
29.11.22 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.01.22 kval. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detalj meča |