MEČ
09.08.19 | Četvrtfinale | Camilla Scala | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | W25 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Camilla Scala | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
1. servis % | 55/78 (71%) | 44/66 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/55 (53%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 9/15 (60%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/66 (61%) | 40/78 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Camilla Scala | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Camilla Scala | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Camilla Scala | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-15 | ||
Camilla Scala | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camilla Scala vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Međusobni mečevi
09.08.19 | Četvrtfinale | Camilla Scala | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | W25 Cordenons | zemlja |
Camilla Scala form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Camilla Scala - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
27.07.19 Polufinale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detalj meča |