MEČ
26.06.20 | 1. kolo | Camilla Rosatello | Lucia Bronzetti | 6-4, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Camilla Rosatello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Camilla Rosatello | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-15 | ||
Camilla Rosatello | 2-4 | |
0-0, 30-0 | ||
3-4 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Rosatello | 4-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Rosatello | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Camilla Rosatello | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Lucia Bronzetti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Camilla Rosatello | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camilla Rosatello vs. Lucia Bronzetti - Međusobni mečevi
18.06.21 | Polufinale | Lucia Bronzetti | Camilla Rosatello | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Jonkoping | zemlja |
27.03.21 | Polufinale | Lucia Bronzetti | Camilla Rosatello | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | W15 Le | zemlja |
04.09.20 | Polufinale | Camilla Rosatello | Lucia Bronzetti | 6-2, 7-68 | detalj meča | W15 Trieste | zemlja |
26.06.20 | 1. kolo | Camilla Rosatello | Lucia Bronzetti | 6-4, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Camilla Rosatello form & Lucia Bronzetti form
Camilla Rosatello - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Lucia Bronzetti - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | detalj meča |