MEČ
16.11.21 | kval. | Camilla Gennaro | Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 10-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
06.04.01, 23 Godina
06.04.01, 23 Godina
Camilla Gennaro vs. Sabina Dadaciu - Međusobni mečevi
16.11.21 | kval. | Camilla Gennaro | Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 10-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Camilla Gennaro form & Sabina Dadaciu form
Camilla Gennaro - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Fiona Ganz | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-611, 2-0, Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sveva Zerpelloni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Kimmi Hance | 2-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Sabina Dadaciu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detalj meča |