MEČ
10.02.21 | 1. kolo | Caijsa Wilda Hennemann | Elizabeth Mandlik | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Caijsa Wilda Hennemann | Elizabeth Mandlik | |
1. servis % | 30/47 (64%) | 28/52 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/30 (63%) | 16/28 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/17 (76%) | 7/24 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 15/47 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Caijsa Wilda Hennemann vs. Elizabeth Mandlik - Međusobni mečevi
10.02.21 | 1. kolo | Caijsa Wilda Hennemann | Elizabeth Mandlik | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Caijsa Wilda Hennemann form & Elizabeth Mandlik form
Caijsa Wilda Hennemann - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Elizabeth Mandlik - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-74, 6-1, 6-70 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 kval. | vs. Na-Lae Han | 3-6, 5-7 | detalj meča |