MEČ
14.04.21 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Alexandra Iordache | 6-4, 6-1 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bojana Marinkovic | Alexandra Iordache | |
1. servis % | 29/45 (64%) | 25/48 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 12/25 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/16 (25%) | 5/23 (22%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 22/45 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/93 (58%) | 39/93 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Marinkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bojana Marinkovic vs. Alexandra Iordache - Međusobni mečevi
14.04.21 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Alexandra Iordache | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Bojana Marinkovic form & Alexandra Iordache form
Bojana Marinkovic - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Alexandra Iordache - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.07.23 Polufinale | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča |