MEČ
10.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 2-6, 7-65 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Bibiane Schoofs | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0 | ||
Bibiane Schoofs | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-4 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Bibiane Schoofs | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 30-0 | ||
Bibiane Schoofs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Bibiane Schoofs | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-3 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Bibiane Schoofs | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0 | ||
Bibiane Schoofs | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0 | ||
Bibiane Schoofs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
4-4 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
5-5 | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 5-6 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
(0) | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Bibiane Schoofs | (1) | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Bibiane Schoofs | (2) | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Bibiane Schoofs | (3) | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
(4) | Luisa Meyer Auf Der Heide | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Bibiane Schoofs | (5) | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Bibiane Schoofs | (6) | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bibiane Schoofs vs. Luisa Meyer Auf Der Heide - Međusobni mečevi
10.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 2-6, 7-65 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Bibiane Schoofs form & Luisa Meyer Auf Der Heide form
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Luisa Meyer Auf Der Heide - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | - Luisa Meyer Auf Der Heide - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |