MEČ
11.05.22 | 1. kolo | Bianca Mendonca Bernardes | Ana Filipa Santos | 2-6, 6-1, 7-5 | W15 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bianca Mendonca Bernardes | Ana Filipa Santos | |
1. servis % | 55/75 (73%) | 65/98 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/55 (62%) | 35/65 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/20 (35%) | 11/33 (33%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 6/9 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/98 (53%) | 34/75 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/173 (54%) | 80/173 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Brazil
17.01.06, 18 Godina
17.01.06, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bianca Mendonca Bernardes vs. Ana Filipa Santos - Međusobni mečevi
12.03.24 | kval. | Ana Filipa Santos | Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Sao | zemlja |
11.05.22 | 1. kolo | Bianca Mendonca Bernardes | Ana Filipa Santos | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | W15 Sao | zemlja |
Bianca Mendonca Bernardes form & Ana Filipa Santos form
Bianca Mendonca Bernardes - Posljednji mečevi
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Juliana Rodriguez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Giovana Schincariol Delatorre Barbosa | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Camila Romero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juliana Rodriguez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Lara Bela Frederico De Almeida Santos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Abbona | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Recife - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Juliana Rodriguez | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-72, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabeli Andreola | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rio - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 4-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W15 Eldorado - zemlja | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.22 kval. | vs. Georgia Gulin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Juliana Rodriguez | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Eldorado - zemlja | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Fernanda Astete | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Ana Filipa Santos - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 7-62, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |